مشتری گرامی ! در صورتی که پرداخت آنلاین با مشکل مواجه شد، لطفا مبلغ سفارش خود را به شماره کارت  6219861027991214  به نام زهرا صبوری واریز و شماره پیگیری پرداخت به همراه آدرس دقیق، کد پستی و مشخصات محصول خریداری شده را به شماره موبایل 09304781020 ارسال نمایید . مشتریان محترم شهرستان مبلغ 13000 تومان هزینه پست را نیز پرداخت نمایند

 


 

نماد اعتماد الکترونیکی

 


تای چی چوان در خندوانه

محصولات ویژه up down
پر فروش ها up down

 

 

 

موسسه ورزشی ووشو و مطالعات انرژی درونی ایرانیان ( با نام تجاری ره سان ) با مجوز رسمی از وزارت ورزش ایران به شماره ثبت ۲۵۹۵۰ در سال ۱۳۸۹ با همکاری تعدادی از مربیان و پیشکسوتان ووشو و تای چی و چی کنگ ایران توسط حامد کاتوزی افتتاح گردید .

هدف از تاسیس این موسسه گسترش و آموزش هنرهای نرم و درونی ووشو و سیستم تای چی چوان و اجرای پروژه های تحقیقاتی در ایران تحت نظارت فدراسیون ووشو ؛ وزارت ورزش ایران و مراجع قانونی است .

در حال حاضر بیش از ۲۰  نفر با دان های بین المللی ووشو- تای چی چوان از فدراسیون جهانی ووشو ، بیش از ۲۳۰ نفر با دان های فنی ووشو از فدراسیون ووشو ایران ، بیش از  ۶۰ مربی رسمی فدراسیون و ۳۰ باشگاه و مرکز آموزشی  فعال در سراسر کشور ، زیر مجموعه موسسه ، مشغول به کار هستند . همینطور بیش از ۸۰ داور رسمی فدراسیون ووشو در این موسسه تعلیم فنی دیده و به امر داوری مشغول می باشند .

موسسه ورزشی ووشو و مطالعات انرژی درونی ایران ، در راستای ارتقا سطح سلامت جسمی و روحی جامعه ، از برجسته ترین و مجرب ترین اساتید هنرهای رزمی درونی در ایران بهره می برد .

 

در حال حاضر به جرات می توان گفت ، موسسه ورزشی ووشو و مطالعات انرژی درونی ایران ، به عنوان فعالترین مرجع  آموزشی تخصصی تای چی چوان ، چی کنگ ، تویی شو و هنرهای نرم درونی ووشو در ایران از لحاظ تعداد هنرجوی در حال آموزش همینطور تعداد برگزاری دوره های تخصصی ، بیشترین تعداد باشگاه های آموزشی ، بیشترین تعداد پرورش قهرمان بین المللی ، بالاترین تعداد مدال جهانی و کاپ قهرمانی در زمینه تخصصی تای چی چوان و تویی شو و همینطور کیفیت آموزشی بسیار بالا ، در ایران شناخته شده است و آموزشهای این موسسه در سطح بین المللی در حال ارائه است .

کلیه هنرجویان تحت پوشش موسسه ، طبق منشور اخلاقی موسسه و آیین نامه ها و خط مشی آموزشی موسسه می توانند ، در مقاطع زمانی معین سیر پیشرفت خود را طی کنند و اطمینان حاصل کنند که تحت حمایت های موسسه  و تلاش خود می توانند ، به سطوح مربیگری ، داوری ، قهرمانی و دریافت مدارک بین المللی دست پیدا کنند .

اهداف کوتاه مدت موسسه :

برگزاری دوره های تخصصی مختلف

شرکت در مسابقات و فستیوال های جاری بین المللی

اجرای پروژه های تحقیقاتی

تدوین کتاب و جزوات تخصصی تای چی و چی کنگ

ادامه تولید مجموعه های کمک آموزشی تخصصی تای چی و چی کنگ

گسترش باشگاهای تای چی و پرورش مربیان مجرب

اعزام هنر جو به مراکز تخصصی بین المللی تای چی و چی کنگ

اهداف بلند مدت :

 

برقراری فضایی امن و تاثیر گزار برای علاقه مندان به تای چی و چی کنگ در ایران

در اختیار قرار دادن منابع و مستندات مختلف تای چی و چی کنگ به زبان فارسی

تکمیل آرشیو تخصصی و فنی تای چی و چی کنگ

برقراری تعامل و فضای دوستی بین مراکز مختلف آموزش تای چی و چی کنگ در ایران

گسترش هرچه بیشتر تای چی به عنوان هنر سلامت زیستن در کشورمان ایران

ایجاد فضای تخصصی تبادل آموزش ایران با سایر کشورهای منطقه و ارتقا سطح کیفی

تای چی ایران در سطح بین المللی

ایجاد مراکز آموزشی بین المللی جهت تبادلات منطقه ای و تبدیل ایران به عنوان قطب اصلی

تای چی و چی کنگ منطقه

تهیه کتب تخصصی تای چی به زبان انگلیسی جهت ارائه دریافت ها و تحلیل های اساتید

این موسسه به جامعه جهانی

پرورش مربیان متخصص تای چی و چی کنگ و تقسیم فعالیتهای تدریس تخصصی باآنها

دعوت از اساتید مطرح بین المللی جهت برگزاری دوره های تخصصی در ایران